Виготовлення кухні на замовлення у Львові

виготовлення-кухні-на-замовлення

Виготовлення кухні на замовлення у Львові необхідність, яка постає наприкінці виконання ремонту квартири. Кухня вважається душею дому. Ми проводимо достатньо часу за обіднім столом розв’язувати важливі проблеми, ведемо щиросердечні розмови. Атмосфера кухні повинна бути життєрадісною, що надихає до творчості кулінарії. Щоб оригінально вирішити дизайн інтер’єру та виконання меблевої фурнітури варто добре зважити всі «за» та «проти».

виготовлення-кухні-на-замовлення

Кожна господиня мріє про власну ідеальну кухню. Бажання розставлення робочої частини та усіх елементів зі своїм особистим баченням допоможуть вирішити спеціалісти CRAFTART у Львові. Попередньо створюється дизайн – проект загального інтер’єру кухні.

Умеблювання задумується, враховуючи усі деталі до найменших дрібниць. Добитись оптимального використання приміщення кухні, де все на своєму місці основна задача дизайнера. Від правильної кількості шухляд. шафок їхній місткості (для різнорідного посуду), розміщення залежить ефективність їхнього використання.

замовити-проєкт-кухні

Кухні на замовлення під індивідуальні розміри

Маючи чіткі заміри та вислухавши всі побажання клієнта розпочинаємо роботу над проектом. Виготовлення кухні на замовлення під індивідуальні розміри у вашій квартирі, приватному будинку відбувається певним чином:

 • Виїзд на заміри;

 • Проектування, дизайн;

 • Виготовлення в обумовлений термін;

 • Доставлення, монтаж на місці;

виготовлення-кухні-на-замовлення

На етапі проектування кухні на замовлення господар бере безпосередню участь в запропонованому розташуванні шухляд, шафок. Виконана 3 – D візуалізація доповнюється зразки кольору плити, фасаду, меблевої фурнітури. Меблеві спеціалісти студії CRAFTART використовують тільки якісні матеріали провідних фірм для виготовлення кухні на замовлення. Надійні кріплення, завіси, фурнітура запорука тривалої експлуатації кухонних меблів.

ціна-кухні-на-замовлення

Ціна кухні на замовлення

Ціна кухні на замовлення формується від багатьох чинників. Зовнішній вигляд, естетичне сприйняття має неабияке значення. Лице – це кухонні фасади, стільниця. Вони займають основну візуальну площину та задають основний тон. Кольорова гама й матеріалу впливає на естетичну цінність гармонійного середовища вашої кухні.

виготовлення-кухні-на-замовлення

Власні уподобання, закладений кошторис — чинники за якими обираються тип та матеріал фасадів. Правильно підібрана колористика та дизайн стане запорукою успішного виконання кухонних меблів незалежно від дорожнечі матеріалу. Навіть зі скромними коштами, але професійним підходом кухня може виглядати значно дорожче ніж її дійсна вартість.

Види кухонних фасадів:

 • Дерев’яні;

 • МДФ;

 • Плівкові з плити;

 • Рамкові;

Від вибору виду фасадів залежить оптимальний варіант виготовлення кухні на замовлення згідно з закладеним бюджетом.

дерев'яний-фасад-кухні

Дерев’яний фасад

Фасад виконаний з масиву дерева твердих порід вважається класичним. Природна текстура дерева органічно виглядає в кухонному інтер’єрі в стилях: класицизм, ампір, бароко, модерн. Присутність на дверцятах, шухлядах тематичного різьблення значно збагачує загальний простір та виглядає парадно й помпезно.

дерев'яні-фасади

Дерев’яні фасади простої форми та живою текстурою часто використовують в інтер’єрі скандинавського стилю. Кухонні дерев’яні фасади дорожчі за інші варіанти, проте вони свідчать про статус господаря квартири або приватного будинку.

виготовлення-кухні-на-замовлення

Переваги дерев’яних фасадів:

 • !00% екологічність матеріалу;

 • Гарантований бездоганний вигляд на довгі роки;

 • Різноманітність деревини та тонування;

 • Можливість реставрації;

 • Відповідність ціни та якості;

фасади-мдф-кухні

Фасади МДФ

Фасади МДФ фарбовані досить популярні. Сучасний вигляд та широта кольорової гами основний привабливий фактор. Поверхню МДФ покривається декількома шарами емалевої фарби, потім шліфується та лакується. Отримана гладка полірована поверхня вдале рішення у сучасних інтер’єрах. Світлі кремовий верх та темними коричневий низ робочої частини є варіантом вдалого поєднання двоколірної кухні. Такий вид фасаду можливий в різноманітному компонуванні. Проте сміливі вирішення варто довірити професійному дизайнеру.

фасади-мдф

Переваги фарбованих фасадів МДФ:

 • Великий спектр кольорів. відтінків по каталогу виробників;

 • Вибір покриття – глянець, матове, перламутрове, металік, сатинове, переривистий хамелеон;

 • Різноманітність форми та конфігурації;

 • Легке очищення, вологостійкість;

 • Довговічність експлуатації.

рамкові-фасади

Рамкові фасади

Рамкові фасади вироблені з алюмінієвого профілю вмонтованим склом, плитою ДСП, пластиком або МДФ широко використовується у звичайних та ультрасучасних стилях інтер’єру кухні. Хай — Тек, Лофт, Ф’южн, Модерн – неповний перелік стилів в яких застосування рамкових фасадів найбільш доречне. Простота, лаконічність зовнішнього вигляду особливо доречно відповідає стилістиці мінімалізму.

Основу становить каркас алюмінієвої рами, а наповнення може бути різним чергуванням скла та плити. Можливі різні комбінації нестандартних рішень різноманітністю кольору та форми. Обрамлення можливе МДФ облицьоване натуральним шпоном, ротангом або плівкою ПВХ.

виготовлення-кухні-на-замовлення

Переваги рамкового фасаду:

 • Вибір тональності та принтів;

 • Легкий догляд;

 • Стійкість до механічних пошкоджень;

 • Не стирається;

 • Нестандартні поєднання, розміри;

 • Невисока ціна;

пластикові-фасади-на-кухні

Пластикові фасади

Основою пластикових фасадів становить плита покриті плівкою ПВХ. Такий вид відкриває широке поле для творчого підходу у створенні власної кухні на замовлення. широка палітра відтінків, варіантів комбінацій з рамковим фасадом урізноманітнить кольорове сприйняття приміщення.

плівкові-фасади-кухні

Стійкість матеріалу до вологи, спеки, фізичних пошкоджень плюс невисока вартість стане приємним бонусом. Широко використовується у вищезгаданих сучасних стилях.

Переваги пластикового (плівкового) фасаду:

 • Різноманітність форми та кольору;

 • Довготривала експлуатація;

 • Міцність, водонепроникність виробу;

 • Стійкість до перепаду температури, вологості;

 • Помірна вартість;

кухні-від-крафтарт

Замовити кухню в студії CRAFTART у Львові.

На основі озвучених побажань та опису створюється попередній ескіз. Виготовлення кухні на замовлення розпочинається обговоренням розташування всіх елементів та їх призначення. Варіанти відкривання, начинки до розміщення кухонної техніки. Після вирішення розташування створюється остаточний  дизайн кухні.

виготовлення-кухні-на-замовлення-craftart

Вибір виду фасадів здійснюється відносно запропонованих варіантів та корегується безпосередньо в спеціалізованих магазинах продажу матеріалів.

kuhnja-na-zamovlennja

Спеціалісти нададуть вичерпну інформацію стосовно габаритів вибору кольору Узгоджені габарити, колір, коригуванням вносяться в затверджений проект. На основі виконаного ескізу складається кошторис виробу від закупівлі матеріалу до остаточного монтажу. Виконання кухонних гарнітурів, інших корпусних меблів втілять професійні фахові меблярі студії CRAFTART у Львові. Виготовлення кухні на замовлення у нас гарантує тривалість та інтенсивність експлуатації.