Колоніальний стиль інтер’єру

колоніальний_стиль_інтер'єру

Колоніальний стиль інтер’єру зародився в часи коли Великобританія, захопивши великі території по всій земній кулі, заснувала там безліч своїх колоній. Колонізатори в різних куточках світу вносили свою культуру в устрій життя країн далекого сходу та півдня і поступово почали обживати невідомі в усій Європі землі, такі як: Австралія, Америка, Індія. Колоніальні мотиви згодом вплинули на формування низки наступних сучасних екзотичних напрямів.

колоніальний_стиль

Європейці намагались адаптувати свої нові помешкання до спекотного середовища щойно відкритих материків і островів усіма можливими способами. В хід йшли візуальні засоби: кольорова гамма, затінок екзотичних рослин у саду, вазони всередині, просторі двері та вікна.

Трохи пізніше подібні напрями сформувались у Франції та Америці, однак британський колоніальний стиль інтер’єру найкраще зберіг власну автентичність.

георгіанський-стиль-інтер'єру

Спочатку колоніальний стиль інтер’єру більше нагадував популярний в Англії Георгіанський. Згодом він збагатився місцевим колоритом і витворив свої особливі, притаманні риси. Поєднання екзотики та розкоші здебільшого східних країн з аристократичними традиціями Європи становлять основну ідею задуму.

популярний-декор-колоніальної-стилістики

Популярний декор колоніальної стилістики

Тенденція відчувати себе комфортно в екзотичному середовищі виразилась у класичному британському колоніальному стилі, що не втрачає своє популярності до тепер. Дизайнери часто звертаються до даного стилістичного вирішення та вносять сучасні інтерпретації в прогресивне житлове приміщення.

індійський_колоніальний_стиль

Чималий вплив на колоніальний стиль інтер’єру справила Індія, бувши тривалий час колонією Великобританії. Яскраві акценти, виразний орнамент та екзотичні декоративні вироби гармонічно влилися у стриманий та суворий північноєвропейський інтер’єр.

Основні риси колоніального стилю:

 • Просторі приміщення, великі та високі двері, вікна «в підлогу»;

 • Дерев’яні обрамлення та переділки;

 • Продумано розмежований простір та прохідні;

 • Камін у вітальній, оздоблений натуральним та масивним каменем;

 • Поєднання класичних меблів з текстилем етнічного орнаменту;
художній_розпис_колоніального_стилю

Природні матеріали в дизайні колоніального стилю

Переважають природні матеріали оздоблення — масивна темна деревина, камінь. На стінах зазвичай декоративна венеційська штукатурка, витончені класичні шпалери. Слідуючи європейським манерам можливий художній розпис на стіні. Сюжет розпису це сцени полювання, пейзаж, рослинний орнамент.

дерев’яні_меблі_колоніального_стилю

Такий інтер’єр відрізнятимуть достатньою кількість різьблених виробів – це може бути витончено виконана дерев’яна кухня, шафи, широкі дивани які справлятимуть враження антикварних. Меблі виготовлені з тої ж деревини оббиті обшивкою самобутньої місцевої орнаментики. Натуральні тканини: шовк, льон, шкіра та шерсть. Місцевий ужитковий посуд виступає оригінальним декором кімнат. Переважають впорядковані та вивірені симетричні форми.

меблі-колоніального-стилю

Особливий акцент слід також зробити на оздобленні притаманному саме колоніальній стилістиці оздоблення:

 • Поширеним декором виступають грубо оброблені дерев’яні балки на стелі.

 • Підлога встелена розкішними килимами, які доповнюють декоративні елементи далеких країв.

 • Використання цінних порід в оздобленні меблів, каміну та інших елементів декору.

 • В перелік елементів декору колоніального стилю інтер’єру зазвичай виступають різноманітні трофеї полювання на диких тварин.

колоніальний_інтер'єр_дому

Буйна та екзотична рослинність із середовища навколо помешкань колоніальних будівель природним чином одразу ж заповнила простір приміщень. Істинно колоніальний стиль інтер’єру дому характеризують поверхні забарвлені світлими нейтральними тонами. Певним чином це охолоджує атмосферу дому: стіни, стеля відтінку слонової кістки, кремові чи білі.

Декорування інтер’єру колоніального стилю

 1. Листяні мотиви орнаменту (пальма, папороть, маранта)
 2. Візерунки шкірного покрову тварин теплих країв (тигра, зебри, леопарда, рептилій)
 3. Різноманітні квіти (орхідеї, антуріум, гібіскус)
 4. Птахи та пір’я (кольорові павичі, папуги, канарки, фазани)
 5. Тематичні гравюри й картини;

Варто пам’ятати, що виконання комплексного ремонту квартири, приватного будинку потрібно згідно попередньо узгодженого дизайн-проекту. Планомірно слідуючи проекту ви обов’язково досягнете цілі. Створити власний екзотичний колоніальний стиль інтер’єру у Львові допоможуть досвідчені фахівці. Закінчивши всі чорнові ремонтні роботи можна перейти до оздоблення житла.

особливості_дизайну_колоніального_стилю

Особливості дизайну колоніального стилю

Створена атмосфера формує колоніальний стиль інтер’єру вашої вітальні:

 • Камін;
 • Журнальний різьблений столик;
 • Освітлення у вигляді настільних вітражних ламп;
 • Екзотичні вази, тропічні рослини;
 • Аркові проходи або заглиблення в стінах;
 • Оздоблення стін шпалерами, декоративною штукатуркою;
кухня_в_колоніальному_стилі

Кухня в колоніальному стилі

Популярним та впізнаваним елементом для кухні буде виразний високий обідній стіл. Меблі в основному європейські, проте фрагментарно розбавлені суто місцевими традиційними. Доповненням кухні класичного британського колоніального стилю служать шафки обладнані ограненим вітражним склом, за яким демонструватимуть вишуканий фарфор та інші екзотичні сувеніри.

Колоніальний стиль інтер’єру

В сучасній кухні можливо додати мотивів колоніального стилю. На кухні буде доречною дерев’яна підлога, натурального каменю, або ж вдало дібрана декоративна плитка, яка передаватиме відповідну фактуру. Мармур, слонова кістка, та інші цінні породи також вітаються.

спальня_в_колоніальній_стилістиці

Спальня

На відміну від інших зон вашого помешкання, колоніальний стиль інтер’єру спальні характеризують ніжні відтінки шпалер. Дорожчим варіантом є натуральний шовк на стінах. Ліжко у спальні доповнюватиме балдахін із легкої білої тюлі.

Колоніальний стиль інтер’єру

Замовити дизайн та ремонт в колоніальному стилі у Львові. CRAFTART

Звісно оздобити свій інтер’єр в колоніальному стилі – завдання не з найдешевших, однак до будь-якої справи потрібен розумний підхід. Комплексний ремонт квартири або будинку супроводжений авторським наглядом дизайнера гарантує створення дійсно неповторного ексклюзивного інтер’єру. Студія дизайну та ремонту CRAFTART у Львові допоможе вам втілити найсміливіші ідеї так, щоб ваш інтер’єр був практичним та розкішним водночас.

сучасний_колоніальний_стиль_дизайну

 Всі види послуг ремонту приміщень, художні роботи та ціни можна переглянути на сторінках сайту.