Художній розпис стін у Львові

Художній-Розпис-Стін-у-Львові

Художній розпис стін у Львові оригінальний варіант оздоблення вашого приміщення. При створенні дизайн інтер’єру у багатьох людей з’являється бажання цікаво оздобити стіну. Розпис стін приватних будинків, квартир візуально збільшує простір і виступає неперевершеним твором мистецтва. Витвір мистецтва створений художником професіоналом приковує погляд та справляє неабияке враження на гостей дому. Створений цікавий інтер’єр з сюжетним розписом на стіні у Львові не втрачає своєї актуальності в наш час.

художній-розпис-стіни

Різноманітність технік художнього розпису стін дозволяє втілити будь-який сміливий задум в оздобленні інтер’єру. На художньому ринку пропонується величезна кількість якісних матеріалів. За допомогою художніх засобів професіонал може створити неперевершений стінопис на обрану тему. Кожен власник бажає урізноманітнити інтер’єр, придати краси своєму дому.

Що потрібно для створення художнього розпису на стіні.

розпис-стін-львів

 Для початку при розробці дизайну визначається стилістика твору та його місце в інтер’єрі. Малюнок має відповідати стилю, загальній дизайнерській концепції приміщення. Варто зазначити що малюнок найкраще сприймається коли є достатній простір. Проте і в невеликому приміщенні можна добитись візуального збільшення простору. Наприклад, стіна коридору розписана реалістичною багатоплановою панорамою — балкон з виглядом на міський або морський пейзаж. Як варіант намальоване продовження вулиці, імітація вигляду зі старовинного вікна на гірський вид та багато інших варіантів. Виконання максимально реалістичних архітектурних пейзажів вимагає вправності майстра.

Як створюють розпис стін художники студії CRAFTART:

 • Виїзд на заміри

 • Створення варіантів ескізів в масштабі

 • Закупівля матеріалу

 • Підготовка поверхні

 • Виконання затвердженого розпису

дизайн-інтер'єру-з-розписом-стіни

Якщо дизайнер заклав конкретний або орієнтовний сюжет, ескізи виконуються в заданих рамках загальної колористики інтер’єру. Розпис стін зазвичай виконується наприкінці ремонту. Художня робота потребує чистоти навколишнього середовища. Попередньо оцінюється підготовка стіни. Площина стіни повинна бути шпакльована і шліфована до гладкої поверхні як під фарбування. На поверхню наноситься щільний шар ґрунту. На початку графічно переноситься загальний малюнок та згодом розпочинається малювання твору. Тривалість роботи залежить від складності обраного ескізу

процес-розписування-стіни

Ціна художнього розпису стін у Львові

Ціна художнього розпису стін формується від обраного сюжету, стилю та техніки виконання. Художній розпис стін у Львові створюється дотримуючись усіх технологічних стандартів, що забезпечує довговічність художнього твору. Велика кількість матеріалів та їх поєднання створює величезні можливості для творчості

hudozhnij-rospys-stin-lviv

Художники живописці студії CRAFTART забезпечать бездоганне втілення мальованого твору. Унікальний живопис на стіні буде довго милувати око та художня цінність не втратить своєї актуальності впродовж тривалого часу.

Ціна художнього розпису стін не фіксована. Вартість живопису формується в залежності від загальної площі та поставленої задачі. Коротко можливо характеризувати градацію цін настінного розпису в такому порядку:

 • Абстрактна композиція

 • Пейзаж

 • Натюрморт

 • Міський пейзаж та архітектура

 • Одно фігурна композиція

 • Багатофігурна складна композиція

Сецесійні розписи старого Львова

старий-сецесійний-розпис

Художній розпис стін завжди цінувався. Наприклад, старі розписи які збереглись в приміщеннях будинків центральної частини Львова дбайливо реставруються. Розписи кінця 19 початку 20 сторіччя збереглись в деяких кафе на Площі Ринок та на сходових клітинах будинків інших вулиць. Вони виступають основним атрибутом декору стін та відтворюють автентичне середовище старого Львова.

Види художнього розпису стін

копії-картин-живопис-крафтарт

Існує багато видів художнього розпису стін: Класичний розпис стін – найбільш поширений стиль. Реалістичне відтворення пейзажів, архітектури, багатофігурних композицій, історичних сцен тощо. Класична тематика завжди актуальна. Реалістичність художнього твору на стінах та стелі необхідна висока кваліфікація виконавців.

малюнок-на-стіні-живопис
 • Класичний художній розпис малюється олійними або акриловими фарбами. Максимальна реалістичність у відтворені всіх дрібних деталей досконало розкриває тему. Всі твори виконуються в природній кольоровій гаммі. Класична техніка художнього письма може змінюватись відносно обраного варіанту зображення.

 • Стиль Бароко відтворює стилістику даного часу. Притаманні композиції фігур античних героїв, орнаментальні композиції. Зображення архітектурних стилізованих елементів відповідного декору.

 • Ампір поєднання класичного декору та тріумфальної помпезності. Розпис стіни виконується в заданій кольоровій гамі. Тут домінують пурпурні та темно зелені відтінки вкраплені золотом. Символіка та використання елементів Римської імперії та стародавнього Єгипту.

 • Модерн вирізняється своєрідним шиком притаманного кінця 19 сторіччя. Поєднання та трансформація рослинних елементів у поєднанні з архітектурними формами та фігурами жінок. В живописі переважають м’яка пастельна тональність. Витонченість форм та органічна природність — основні риси стилю.
стиль модерн в розписі стін

Стилізовані орнаменти та переплетені фігурами рослинні елементи характерні риси стилю. Художні твори Альфонса Мухи найширше розкривають тему Сецесії. Дизайнер, художник, ювелір, графік це неповний перелік заслуг основного представника стилю «Арт Нуво» в Європі

У Львові збереглись та були відреставровані понад 100 оригінальних художніх розписів в під’їздах, сходових клітинах та кафев центрі міста. Проходячи кожен день через стару частину Львова ми можемо бачити це в кованих балконах, брамах, фасадній ліпнині. Сецесія дуже популярний серед містян стиль. Художній розпис стіни занурить вас у витончену аристократичну атмосферу старого Львова.

розпис на стіні акоиловими фарбами

Художній розпис стін та стелі можливо здійснити різними фарбами:

 • Олійними фарбами

 • Художні акрилові фарби

 • Водостійка темпера

Для виконання художнього розпису часто використовують один варіант. Проте в сучасному розписі створюються змішані техніки: графічний, фресковий розпис та інші. Створення ультра сучасних абстрактних панно дуже популярне в приміщеннях квартири, фойє готелів та ресторанів

розпис-копії-ботічеллі

Щоб надати новому розпису старовинного вигляду завдяки художнім засобам місцями добавляться легенькі тріщинки. При потребі завжди можливо постарити розпис, завдавши йому антикварного автентичного вигляду. Фресковий розпис поширений в старовинних будівлях після капітального ремонту в центрі Львова: в дизайні класичних квартир, барах та ресторанах.

Замовити художній розпис стін в CRAFTART у Львові

копії-картин-розпис

Художники студії CRAFTART творчо підходять до створення індивідуального художнього розпису на стінах у квартирі, приватного будинку, готелю, кафе. ресторану. Розпочинається робота виготовленням варіантів ескізів. Всі наші роботи виконуються суто під індивідуальний запит замовника. Приклади виконаних робіт на сторінках сайту Живопис.