Готичний вітраж в сучасному інтер’єрі Львова

Готичний-вітраж-в-сучасному-інтер’єрі-Львова

Готичний вітраж в сучасному інтер’єрі Львова — ваша унікальна можливість створити розкішний та дорогий декор приміщення. Вітраж в готичному стилі органічно впишеться в тематичному інтер’єрі кабінету, просторого холу приватного будинку. Використані мотиви готики в необхідній кількості та в м’яких стриманих тонах стане ексклюзивною окрасою дизайну дому, ресторану або тематичного паба.

Впізнаваність характерних орнаментів готики вигідно вирізняється на фоні інших стилів. Суворі чіткі форми надають приміщенню чіткості сприйняття середовища з легким відгомоном минулих лицарських часів.

готичний-вітраж-на-замовлення

Ціна вітражу на замовлення майстерні Craftart (КрафтАрт)

Ціна вітражу на замовлення формується багатьма чинниками. Це вартість матеріалу та ціна роботи. Матеріал складає 50% вартості виробу. Ціна виконання сучасного готичного вітража залежить від складності запропонованого дизайну малюнку та кількості паяних елементів художнього скла. Виконанується готичний вітраж в сучасному інтер’єрі з матеріалу провідних світових виробників скла є доволі затратним. Кожен лист скла виготовляється ручним гутним способом. Різноманітність текстури, безліч відтінків надає широке поле для творчості. Багатошаровість скла на світлі створює ефект небаченої глибини. Велика кольорова палітра скла в руках професіоналів забезпечить бездоганне відтворення будь-якого сюжету.

готичний вітраж в сучасному інтер'єрі

Готичний вітраж в сучасному інтер’єрі Львова завжди буде радувати господаря та привертати увагу гостей. Присутність вітражу з готичними мотивами підкреслить харизматичність та статус господаря. Вітражна майстерня Крафт Арт (Craftart) у Львові виготовить ексклюзивний вітраж у вікна, двері та стелю згідно індивідуального проекту за помірну ціну.

Готичний вітраж в архітектурі

Хоча вітражне мистецтво зародилося приблизно в VI столітті н.е., свого розквіту воно досягло саме в епоху готики архітектури й інтер’єрах. У цей період готичні вітражі стають головним декоративним елементом соборів, церков, багатих особняків. Спочатку вітражі використовувалися в оформленні ранньохристиянських храмів грали другорядну роль, головним декором в ті часи були настінні, стельові фрески. Вікна в старовинних храмах були маленькі, вузькі. Вони несли практично тільки функціональне навантаження.

Готичний напрямок в будівництві храмів і будинків суттєво відрізнявся від попередніх технологій, адже будівлі зводилися на каркасній основі. Це дозволило істотно збільшити площу заскління. На зміну фрескам, вікна тепер перетворилися в головний декоративний елемент. В 1100 році престижність виготовлення вітражів позначилось тим, що їх вже було віднесено до витончених видів мистецтв.

Готичний вітраж в архітектурі

Історія розвитку готичного мистецтва

 В історії розвитку готичного мистецтва період, коли вікна храмів ще залишалися вузькими, був недовгим. Адже віконні полотна були настільки дивовижними. Їхня площа із часом відчутно збільшилася. Це дозволило створювати грандіозні вітражні картини, які зображували складні біблійні сцени. Яскравий приклад — вітражі готичних соборів у французьких містах Бурже, Суассоні, Шартрі, англійському Кентербері. Розміри та краса вітражних вікон в цих величних спорудах просто вражають і викликають справжнє захоплення майстерністю художників вітражистів. Великі кольорові вікна готичних храмів справляли на відвідувачів незабутнє враження. Звичні вікна замінили кольорові прозорі скляні конструкції, вмонтовані у металевий чи дерев’яний каркас, виповнені кольоровим, яскраво освітленим, склом.

готичний-вітраж-вікно

Найвищого художнього рівня мистецтво вітражу досягло в архітектурі готики. Готичний інтер’єрний жанр відзначається унікальним напрямком дизайну. Готичний стиль історично зародився у Франції в XII столітті. Середньовічні палаци прикрашали лицарськими обладунками, меблями навмисно грубою обробкою, круглими вікнами у свинцевому обрамленні безліччю деталей кольорового скла (Gotic vitrage)

готичне вікно роза

Саме у часи, які називають Темними Віками, архітектори кардинально змінили уявлення про будівництво, житловий простір. Аскетичні риси будинків змінилися до невпізнання. Екстер’єр влучно доповнював інтер’єр: на фасадах з’являються елементи хитромудрої форми доповнені масивними дерев’яними дверима оздоблені кованими накладками. Кардинально видозмінилась конфігурація житлових приміщень — дворазово збільшилась висота стін через встановлення високих колон які утворюють склепіння стель. Розширились межі кімнат, що посприяло створенню відчуття максимального простору. Це дало змогу провести встановлення численних великоформатних вікон в приміщеннях незалежно від їх призначення. Готичний вітраж в сучасному інтер’єрі зберігає основні риси та набуває оригінального містичного звучання.

сецесійна-вітражна-лампа

Готичні мотиви у вітражах епохи Сецесії

Поряд із розвитком сакрального вітража, світський готичний вітраж поступово входив в інтер’єри будинків та установ. Вдосконалення технології виробництва скла, урізноманітнення обробки його поверхні, винайдення якісних матеріалів з’єднування супроводжували розвиток та зміни в напрямку витонченості самого стилю. Готичний вітраж в сучасному інтер’єрі знову з’являється в Європі.

Вже в період ХІХ століття «пост готичний» вітраж в сучасному інтер’єрі отримав друге дихання. В епоху сецесії відбулася трансформація складних готичних орнаментів у вітражі та архітектурі у своєрідну в’язь. Прояви стилю з’являються сьогодні в інших витках сприйняття архітектурного середовища. Проте корінь незмінний: атрибути відваги, доблесті та честі завжди актуальні. Фундаментальні поняття людських чеснот залишаються вічними. Аскетичні риси інтер’єру підкреслюють внутрішні цінності господаря дому.

gotic-vinrage-craftart

Замовити сучасний готичний вітраж CRAFTART

Замовити сучасний готичний вітраж в інтер’єр у Львові потребує створення проекту інтер’єру. Просторове вирішення дозволить органічно вписати готичний вітраж у дверях, меблях або на стелі. Сучасне наслідування давніх майстрів, зі створення вітражів та інших елементів декору характерних для готичного стилю широко використовується в інтер’єрі. Створення дизайн інтер’єру готичного стилю популяризується в Європі. У Львові використання готичних елементів в оздобленні зустрічається в декорі тематичних кафе та ресторанів у центрі старого міста.

Давні споруди Львова надихають до відтворення середньовічної атмосфери адаптованої до сучасних потреб. Поєднання атрибутів лицарських обладунків з масивними меблями. Дерев’яні та металеві фрагменти декору виконані притаманною грубуватістю. Витягнуті вгору форми орденів, знову стають модним віянням в європейських містах з багатовіковою історією. Готичний вітраж в сучасному інтер’єрі Львова надає іншого таємничого звучання. До того ж сучасний еклектичний дизайн інтер’єру допускає змішування стилів.

готичні-різьблені-меблі

При втіленні задуму оздоблення своєї домівки, слід пам’ятати про грамотне поєднання всіх складових. Наприклад, готичний вітраж в сучасному інтер’єрі буде гармонійно доповнений різьбленими меблями, створить індивідуальний елітний простір. Сучасний вітраж в готичному стилі в приватних будинках створює особливу атмосферу. Оформлення кабінету масивними дерев’яними меблями готичного стилю, в якому всі елементи інтер’єру будуть стилістично витримані в стриманій кольоровій гаммі, стане оригінальним проявом вашого смаку й сприятиме виваженим рішенням та якості роботи. 

Готичний вітраж в сучасному інтер’єрі Львова в творчій майстерні Craftart