Декоративна гіпсова плитка в стилі Лофт у Львові.

ᐉ Декоративна гіпсова плитка в стилі Лофт у Львові

  Декоративна гіпсова плитка часто зустрічається в сучасному інтер’єрі в стилі «Лофт» у Львові. Цей декор внутрішніх стін щоразу повертається у моду. Він широко використовується у квартирах, офісах, студіях та великих торгівельних залах. 

  Студія Craftart виготовляє декоративну гіпсову плитку (цеглу) у Львові. Пропонуємо оптимальні ціни від виробника. Наша продукція додає вишуканості та при потребі відтворить автентичність вашого приміщення.

  Імітація цегляної кладки стін в якості елементу дизайну інтер’єру як і реальна цегла є вишуканим та недорогим декором приміщень. Реальна стара цегла дуже ускладнює роботу по оздобленні. Її вага та проблемний монтаж справа досить затратна. Тоді як гіпсова цегла має товщину 1-1.5см, та значно легша. Монтаж не вимагає затратної підготовки. Не потрібно витрачати кошти на шпаклювання стін до максимально рівної поверхні та інших малярних робіт. Зовнішній вигляд відповідає оригінальній цеглі та є 100% екологічно чистий.

ᐉ Декоративна гіпсова плитка в стилі Лофт у Львові

  Чим цегляна стіна в інтер’єрі особливо приємна — це тим, що вона добре поєднується з іншим декором. Вона може слугувати цікавим фоном на якому висить графічна або живописна картина в спальній кімнаті та виконує звукоізоляційну функцію. У просторій вітальні «цегляною кладкою» можна виділити стіну на якій розташований телевізор. Також добре компонується в різних нішах або своєрідно вкладається по периметру дверей та арок. Можливо добитись гармонійного вигляду обравши будь-який варіант поєднання матеріалів під час ремонту квартири чи будинку, проте варто довірити це професіоналам. Бажано виконати хоча б попередній ескіз та розрахунок кількості покриття площі та місця кімнати чи коридору.

  Імітація цегли на стіні з допомогою декоративної гіпсової плитки – доступний спосіб оздобити своє житло. Велика гама відтінків сприяє необмеженій фантазії дизайнерів для її використання. Навіть часткове закладання стіни, ніші дозволяє прекрасно оздобити та додати ноту оригінальності в інтер’єр.

ᐉ Декоративна гіпсова плитка в стилі Лофт у Львові

  Стара австрійська цегла, що виготовлялась на початку минулого століття маркувалась заводськими клеймами. Ця характерна особливість виглядає особливою вишукано. ЇЇ гіпсова імітація використовується у багатьох приміщеннях різного призначення різних напрямків. Популярність набирають гіпсові панелі широкого формату що імітують майже суцільну кам’яну стіну. Ефектна «декоративна скала» виконується під замовлення та здебільшого застосовується у високих просторих приміщеннях.

  Інтер’єр в стилі «Лофт» зародився з фабричних районів Нью-Йорка. В середині минулого століття першими артпросторами вважалися бюджетні приміщення які були покинуті у зв’язку шаленого росту ціни у містах. Фабрики та заводи почали переносити за межі міста. Покинуті промислові будівлі почали здавати в оренду як житло. Цегляні та бетонні стіни в більшості своїй залишалися в їх первозданному вигляді. Як не дивно архітектурна особливість, в якій раніше домовласники просто економили на оздобленні, стала ознакою розкішного інтер’єру. Мода на цеглу тягнеться з того часу. У приміщенні квартирі, студії, торгівельних об’єктах, кафе та брендових магазинах доволі часто зустрічається цей вид декоративного покриття. Це цікаве та оптимальне бюджетне вирішення надало поштовху у виробництві цього матеріалу.

ᐉ Декоративна гіпсова плитка в стилі Лофт у Львові

     Основні переваги продукції:

  • недорога вартість та зносостійкість.
  • не потрібна підготовка стін.
  • природна фактура та відтінок.
  • матеріал екологічно чистий.
  • швидкий та чистий монтаж.

 Прийом з декором гіпсової плитки що імітує цегляну кладку збагачує інтер’єр. При цьому великий вибір кольору фактури та формату цегли задовольнить усі потреби дуже вибагливих замовників. Завдяки специфічним засобам у виготовленні можливо досягнути максимального реалістичного вигляду старої цеглою. Наприклад, в сучасному оздобленні кухні у звичайній квартирі можна виділити частину стіни де буде розташований стіл. Естетичний вигляд, практичність та зносостійкість декоративної цегли добре зарекомендувала себе замість звичайної керамічної плитки «фартуха». На робочій частині кухні верхня підсвітка діодними лампами додає ефектного вигляду. Величезна гамма червоних та сірих відтінків з виконаним ефектом потертості або виглядом ледь перепаленої цегли дозволяє будь-які кольорові комбінації. Вдале поєднання грубої пористої фактурної цегляної кладки з ідеально пофарбованою стіною стало основною асоціацією з інтер’єром в стилі Лофт.

ᐉ Декоративна гіпсова плитка в стилі Лофт у Львові

  Фахові працівники студії дизайну Сraftart допоможуть оздобити вам свою омріяну домівку чи офісне приміщення декоративною гіпсовою плиткою. Студія виготовляє продукцію створену на основі сучасної та старої цегли.

  Пропонуємо широкий асортимент нашої продукції різного формату та фактури. Усі зразки та ціни ви зможете переглянути на відповідній сторінці нашого сайту. Кількість варіантів постійно доповнюється.

ᐉ Декоративна гіпсова плитка в стилі Лофт у Львові

  Декоративна цегла з гіпсу виготовляється у Львові на замовлення, та є хорошим вибором для бюджетного виконання ремонту.

  Craftart пропонує вам якісний декор виконаний з природного матеріалу, що створюватиме комфорт та затишок у домі.

Ексклюзивна гіпсова плитка від виробника в домі чи офісі буде відповідати вашими естетичними вподобаннями, а також при замовленні більш ніж 30 м2. — доставлення матеріалу по місту безкоштовна.