Гіпсова плитка Австрійська цегла. Львів

гіпсова-плитка-Австрійська-цегла-львів

Декоративна гіпсова плитка “Австрійська цегла” досконало імітує реальну стару австрійську цеглу 19 століття.  Гіпсова плитка Австрійська цегла завдяки оригінальному вигляду та легкості монтажу здобула популярність в сучасних інтер’єрах Львові. Австрійська цегла на мить переносить нас у минуле. Вигляд старої цегляної кладки заворожує погляд. Якщо ви вирішили зробити легкий ремонт – цегла з гіпсу виступить цікавим оздобленням стін в кімнатах. Різноманітність видів форми та кольору забезпечить новий свіжий подих вашого приміщення.

Основні переваги гіпсової плитки AUSTRIA :

  • Невисока вартість виробу.
  • Візуальна реалістичність фактури цегли.
  • Легкий та швидкий монтаж.
  • Невелика вага і міцність.
  • Екологічний натуральний матеріал.
  • Непотрібна підготовка поверхні стіни.
  • Практичність і довговічність.
  • Можливий монтаж своїми руками.
австрійська-гіпсова-цегла

Характеристика виробу

Декоративна гіпсова плитка «Австрія» це штучний камінь виготовлений з екологічних матеріалів. Склад виробу: гіпс, вапняні домішки, натуральні барвники. Використовується для внутрішнього оздоблення стін квартири, будинку, офісу, кафе, магазину та інших комерційних приміщень. Габарити гіпсової цегли AUSTRIA: 285х70х10. Ціна гіпсової плитки AUSTRIA залежить від тонування.

Австрійська цегла в історії Львова

Львів древнє місто, яке за свій тривалий період супроводжувало доволі багато історичних подій. У всі періоди Львів забудовувався різного роду сакральними, державними спорудами та житловими будинками тогочасної знаті. Велика частина міста була збудована коли Львів входив до Австро-угорської імперії. Майже усі будинки функціонують зараз.

В будівництві використовували цеглу різних виробників того часу. Добротна якість австрійської цегли можуть позаздрити теперішні виробники. Характерною рисою цегли є маркування відбитком на одній зі сторін цегли. Такий формат цегли з характерними клеймами заводів виробників є популярним сьогодні. Гіпсова плитка Австрійська цегла дуже популярна в дизайні приміщень у Львові

австрійська-гіпсова-цегла

Червона гіпсова плитка «Австрія»

Червона гіпсова плитка «Австрія» максимально точно зображає фактуру та колір старої австрійської цегли. На території львівської області було декілька заводів що виробляли цеглу насичено червоної цегли. Основна характеристика це виняткова міцність та естетичний вигляд. Декоративна гіпсова цегла AUSTRIA максимально повторює оригінальну австрійську цеглу. Червона гіпсова цегла з ледь оранжевим відтінком. Темно коричневі плями імітують перепалену цеглу в деяких місцях. В процесі виготовлення гіпсової плитки Австрія враховуються усі деталі, щоб надати природності та автентичності виробу. Натуральна червона гіпсова плитка Австрійська цегла широко використовується в оздобленні стін класичних інтер’єрах Львова. Оригінальний зовнішній вигляд, екологічність та легкий монтаж основні переваги декору. Оздоблення стін під цегляною кладкою використовується в ресторанах, кафе, торговельних приміщеннях.

гіпсова-плитка-австрійська цегла сіра

Гіпсова цегла «Австрія» в сірих тонах.

Беручи за основу форму австрійської цегли тонування можливе у різних варіантах. Проте воно завжди стриманій гаммі та виглядає доволі натурально. Не нав’язливе тонування у сірій гаммі гіпсова плитка Австрійська цегла органічно вписується в сучасного інтер’єрі новобудови. Статечного вигляду сіра «Австрія» надає просторим торговельним залам. Гіпсова плитка Австрійська цегла що імітує цегляну кладку набуває зовсім іншого звучання в сучасному інтер’єрі, утворюючи відгомін чисто львівського шарму.

сіра-цегла-австрія

Звичайно, в старій частині міста є зміст відчистити стіну до оригінальної цегли. Деколи процес надто складний та енерговитратний. Вартість декору невисока і не потребує особливого догляду. Матеріал досить міцний та легко реставрується при малоймовірному ушкоджені. Чергування сірих відтінків різної насиченості стане ненав’язливим доповненням інтер’єру. Непоказовий куток в кафе після декорування гіпсовою Австрійською цеглою створить своєрідне затишне місце, яке буде магічно притягувати клієнтів. Залишить спогад про незабутнє романтичне місце для закоханої пари.

Імітація австрійської цегли в інтер’єрі.

гіпсова-цегла-під-замовлення

Навіть частина однієї стіни в кімнаті  витриманого стилю  створює контраст та ексклюзивність.  Гладка пофарбована поверхня й невимушена штрихувата гіпсова плитка австрійська цегла додає неповторного вигляду кімнаті. Ефект гри на контрастах поверхні часто застосовують сучасні дизайнери. Після монтажу гіпсовий виріб можна піддати додатковій обробці. Наприклад, створення ефекту потертості, плавного перетікання відтінків від темного до світлого. Гіпсова плитка Австрійська цегла придатна до додаткової обробки після монтажу. Існує багато різних засобів залежно від поставленої цілі.

цегла-з-гіпсу-монтаж

Рекомендації монтажу гіпсової плитки AUSTRIA на стіни

Гіпсова плитка Австрійська цегла невибаглива при монтажі. Вона не потребує ідеально рівної поверхні. Для встановлення гіпсової плитки на стару стіну потрібно попередньо зробити насічки для кращого зчеплення. гіпсові цеглини легко розрізаються та монтуються на будь-яку поверхню. Попередньо розмітьте стіни на які буде монтуватись гіпсова цегла. Почергово беріть плитку у різних ящиках, зверніть увагу на чергування відтінків. Надто чітке чергування зайве тому що вона не має абсолютно точних дублів. Кожна цеглина доволі реалістичної текстури в рамках дизайну форми.

гіпсова-плитка-craftart

Декоративна гіпсова плитка Австрія від CRAFTART. Ціна у Львові

Велику кількість популярних та ексклюзивних зразків гіпсової плитки  пропонує CRAFTART за доступною ціною у Львові. Щоразу асортимент та різноманітність форм поповнюється зразками. Постійні творчі експерименти не стоїть на місці. Переваги гіпсової плитки очевидні. За невелику ціну ви отримаєте свій індивідуальний неповторний декор і збережете кошти на витратну підготовку стін. В результаті вартість гіпсової цегли та монтажу буде вартувати менше підготовленої та пофарбованої стіни. Ціни на гіпсову плитку CRAFTART та монтаж на сторінці Декоративна гіпсова плитка нашого сайту.