Виконання і супровід ремонтних робіт

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Ціни на ремонтні роботи

Новобудова м2 від 2200 грн
Квартири вторинного ринку м2 від 2500 грн
Офіси та інші об’єкти м2 від 1800 грн
Елітні квартири, будинки м2 від 2900 грн

Виконання і супровід ремонтних робіт

Ремонт квартири або будинку – це комплекс виконаних робіт пов’язаних з модернізацією вашого приміщення. При цьому, бажання клієнта втілюються у реальність.

Craftart працює на результат, поступово, ґрунтовно і комплексно виконає дизайн квартири та ремонт квартири.

На етапі проектування враховуємо всі побажання замовника, які узгоджуються на стадії ремонту, реалізуються до найдрібніших деталей, що відповідають потребам власника житла.

Комплекс ремонтних робіт включає в себе і можливість перепланування приміщення, заміну сантехнічних труб, розведення електрики, устрій вентиляції, покращення стін і стель ітд.

Роботу виконуємо в новобудовах, приватних будинках та вторинному житлі.

В спектр наших послуг входить недорогий капітальний ремонт. При невеликому бюджеті виконаємо частковий або повний обсяг робіт, втілимо ідеї власника для організації комфорту свого житла.

Все більше людей надають перевагу дизайнерському вирішенню в капітальному ремонті. Продуманий проект зумовлює поступові правильні дії в досягненні бажаного результату.

Ми успішно працюємо в даному напрямку. Ексклюзивний дизайн і його втілення – це перш за все злагоджена праця дизайнера і виконавця робіт. Вони говорять “однією мовою”, що в результаті дає злагоджену роботу у всіх напрямках.

За індивідуальним проектом, що відображає побажання клієнта, розробляється план наступних дій для досягнення потрібної мети. Виконроб проводить всі роботи в тісній співпраці з дизайнером, і як результат власник отримує першокласний ремонт високого рівня. Навіть при порівняно невеликих затратах, можливе виконання ремонту з частковою участю дизайнера, після узгоджень.

Виконання і супровід ремонтних робіт: точність та бездоганність

Щоб довгоочікуваний ремонт був виконаним професійно, а результат сповна виправдовував очікування, обов’язково необхідний кваліфікований супровід ремонтних робіт. Його мета:

  • Проконтролювати відповідність результату згідно із проектом;
  • Забезпечити своєчасне виконання всіх етапів та дотримання термінів;
  • Вкластися у відведений бюджет;
  • Слідкувати за якістю результату;
  • Своєчасно виявити розбіжності та необхідність внести певні зміни.

Краще за все, коли ремонт та супровід виконує одна бригада фахівців, націлена на загальний результат. Таким чином кожен спеціаліст точно знає, як та що саме повинен робити. Це дозволяє мінімізувати ризики та непорозуміння, уникнути непередбачених ситуацій, своєчасно вносити правки та забезпечити досконале втілення дизайнерського проекту у життя. Саме цим і займається Craftart у Львові. Наші кращі розробники та майстри зможуть відтворити оригінальні та креативні ідеї будь-якої складності.

Авторський супровід для втілення мрій

Детально та до найменших дрібниць відстежити точність виконання проекту може лише його автор. Тому супроводжувати ремонт повинні саме ті люди, які розробляли його концепцію та проект. Авторський супровід дозволяє втілити найскладніші інтер’єри, дотримуючись усіх початкових ідей та планів.

Відтворити у реальному житті віртуальні макети та інші елементи візуалізації разом із розрахунками не так просто. В процесі постійно виникають додаткові питання та нюанси, що потребують негайного вирішення. Створення планів та креслень – це лише початковий етап. Саме від їх перенесення у життя залежить кінцевий результат, який і отримає замовник.

Супровід ремонтних робіт передбачає цілий комплекс систематичних заходів, що направлені на успішне втілення проекту на всіх рівнях: технологічному, технічному, інженерному, візуальному, естетичному, тощо. Проектна документація заздалегідь чітко прорахована, розроблена та узгоджена із замовленням, тож її дотримання – принципово важливе.

Фахівці Craftart водночас запропонують найцікавіші індивідуальні проекти, візьмуться за їх реалізацію та проконтролюють кожний етап ремонту, всі ремонтно-оздоблювальні роботи, аж до презентації готового об’єкту власнику.

Для чого необхідний супровід ремонтних робіт?

Розробники проекту постійно навідуються на об’єкт, консультують будівельників та ремонтників, коригують та надають уточнення за необхідності. Також супровід незамінний при виборі матеріалів та витратних комплектуючих. Таким чином значно легше вкластися водночас у заданий стиль та кошторис.

Супровід ремонту допоможе уникнути таких типових проблем, як неправильний вибір оздоблювальних матеріалів, не той відтінок, помилки у габаритних розмірах, неправильне розташування інженерних мереж, меблів, тощо. Адже значно простіше попередити такі непорозуміння заздалегідь, аніж потім усувати їх наслідки. Замовлення професійного супроводу у Львові обходиться значно дешевше, ніж виправлення пізно виявлених помилок.

Якісний ремонт мрії – це одразу кілька рівнозначних компонентів: оригінальний та практичний проект, якісне та своєчасне його втілення, а також професійний та досконалий контроль. Саме це і пропонуємо ми у Craftart.

Основні види робіт по ремонту:

1. Заміри , експертиза та складення кошторису.

2. Підбір матеріалів(будівельних та оздоблюваних)

3. Демонтажні роботи(при потребі) навантаження та вивіз буд. Сміття.

4. Встановлення системи опалення,сантехніки,водо нагріву та каналізації.

5.Електромережа та монтаж фурнітури.

6.Монтаж конструкції підвісних стель,перегородок, елементів інтер’єру з гіпсокартону.

7.Штукатурні роботи.

8. Шпаклювання та шліфовка стін та стель під фарбування або шпалери.

9. Укладання керамічної плитки.

10. Малярні роботи.

11. Встановлення 3D панелей та гіпсової ліпнини.

12. Наклеювання шпалер , фотошпалер , шовку.

13. Підбір та нанесення декоративної штукатурки.

14.Підлога-ламінат, паркетна дошка, паркет, художній паркет.

15. Монтаж всіх видів декору.