1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Штори – завершальний елемент декорування вашого житла. Приміщення, після монтажу штор, перевтілюється і стає довершеним.

Наші дизайнери можуть запропонувати вам послуги, що стосуються штор, а саме їх пошиття і вдале стильове та кольорове вирішення.

У випадку самостійного вибору штор, або прислухаючись певної поради дизайнера, здійснюється швидкий виїзд фахівців по замовленню та оперативне його виконання.

Ми ідеально збалансуємо кольори та доберемо вдалий варіант матеріалу під існуючий інтер’єр, при цьому враховуючи бюджет замовника. Допоможемо вам з пошуками оптимального варіанту для вашого гаманця, а також найфешенебельнішого елементу розкоші, у разі, якщо для вас це фінансово можливо.

При пошитті штор ми враховуємо всі потреби замовника та особливості існуючого приміщення.

Замовлення виконуватимуться для усіх видів нерухомості: приватний інтер’єр(квартири, будинки), офіс чи адміністративне приміщення, готель пансіонат, це може бути також і бар, ресторан, клуб, чи будинок культури, театр.

Штори поділяються на такі види:

  • Римські
  • Австрійські
  • Французькі
  • Італійські
  • Японські
  • Класичні

Римські штори – це одне з наймодніших рішень в оформленні вікон. Прості та елегантні, вони будуть органічно вписуватись у приміщення. Завдяки їх компактності, їм зазвичай надають перевагу при оформленні невеликих приміщень (кухні, кабінети)

Австрійські штори – створюють розкішний вигляд. Можуть бути як із суцільних, так і з напівпрозорих тканин. Такі штори ідеально підходять для залів, віталень, спальні чи дитячої кімнати.

Австрійські штори добре компонуються з іншими видами штор. Дуже зручні та універсальні у повсякденному використанні.

Французькі штори – це парадний варіант оздоблення вікон. Вони додають унікального вигляду інтер’єру.

Притаманний таким шторам текстиль виготовляють з легких та тонких тканин: атлас, шовк, тюль, органза, батист, вуаль. Також виготовляють і з суцільних тканин. Цей вид додає респектабельності приміщенню.

Італійські штори – мають елегантний і строгий стиль. Добре підходять для спальні та просторої вітальні. Такі штори пасують як до класичного, так і до сучасного інтер’єру та виконують здебільшого декоративну функцію.

Японські штори – надають інтер’єру завершеності та лаконічності. Східний стиль крізь призму європейського бачення дає цікавий результат в поєднанні.

Класичні штори прямі, але водночас спонукають до імпровізації. Декоруються різними підхопленнями магнітами, зшиванням. Можливо зробити наголос на саму тканину. Вони також піддаються й комбінуванню з іншими видами штор.