Дизайн і ремонт інтер’єру

Дизайн інтер’єрів як мистецтво втілювати мрії

Українська культурна столиця славиться своєю запашною кавою і неабиякою креативністю мешканців. Зокрема, творчий дух проявляється й у дизайні інтер’єрів. Бо що може бути більш натхненним і більш відповідальним! Трішки привідкриємо заслону та розкажемо, як відбувається цей сакральний процес розробки дизайну у Сraftart.

Дизайн інтер’єрів у м. Львів — покроковий рецепт

Крок перший — розробка якісного та стрункого дизайн-проекту. Саме з нього розпочинається праця над майбутнім дизайном. Це своєрідний план робіт, у якому дизайнер старається зобразити буквально все: від загальних ідей ремонту (як от, наприклад, стильова направленість) до освітлення у приміщенні та розстановки меблів, від кольору оздоблювальних матеріалів до кількості плитки у ванній кімнаті. Правильність та чіткість виконання дизайн-проекту напряму впливає на можливість повної реалізації ідей у майбутньому. Крім цього, дизайн-проект дозволяє узгодити всі деталі роботи з замовником: обміркувати, яким саме чином можна виправдати очікування власника житла щодо дизайну інтер’єру.

Щоб оптимально використати наявний простір та розробити кілька варіантів розміщення меблів, креслять план квартири. Після цього, приміщення розбивається на функціональні зони, які можуть бути відділені одна від іншої різноманітними стелажами, шторами, перегородками й тому подібним — все залежить від мети та завдань проекту. Також ніхто не скасовував деякі фахові хитрощі дизайну інтер’єрів. Так, наприклад, відомо, що біла стеля і світлі стіни створюють візуальний ефект розширення простору, а керамічна плитка великого формату — ефект глибини. Для кожного конкретного випадку є свій професійний «фокус».

Симетрія, асиметрія, повтор, нюанс, контраст — ось невеличкий словничок дизайнера на наступному етапі роботі. Після розділення на функціональні зони та своєрідного візуального роздроблення простору, визначаються головні та додаткові композиційні акценти інтер’єру. Використовуючи різноманітні прийоми композиції, досягається відчуття свободи та динамічності або ж навпаки — додається нотка розміреності та чіткої організованості. Як відомо, зміна атмосфери у домі може кардинально змінити життя.

Дизайн квартир у м. Львів: мрії здійснюються

Комфорт і елегантність, вдале поєднання деталей та витримка стилю, естетика і практичність — ось головні вимоги, які ставить перед собою Сraftart. Для того, аби виконати свою роботу якнайкраще та створити оригінальний дизайн квартири, ми намагаємося дізнатися, як живуть замовники, які у них плани на майбутнє, для чого їм ремонт та які завдання вони ставлять перед дизайнером. Тільки так можна правильно розставити пріоритети та створити щось, що по-справжньому надихатиме на нові звершення.

Львів — місто здійснення мрій, і дизайн інтер’єру квартир у м. Львові має бути відповідним: повністю заточеним під смаки та вподобання власника, відповідати його звичкам, смакам, темпераменту, характеру та стилю життя, бути сучасним та кидати яскравий виклик нудній буденності.

Дизайн інтер’єру у Львові ви можете замовити саме у нас.