Декоративна штукатурка "Бетон" у Львові

декоративна-штукатурка-бетон-у-львові

  Декоративна штукатурка Бетон стає дедалі популярнішою у Львові.  Дизайнери часто використовують декоративну штукатурку бетон для оздоблення квартири, студії або офісу в стилі Лофт. Декоративна штукатурка ефект бетону складається зі стійкого до оточення матеріалу в основі якого є мікро-цемент з домішками полімерів на натуральній основі. Всі складники є екологічно чистими та призначені для внутрішнього декорування стін та стель. БЕТОН виконується в різних відтінках сірого, в теплих та холодних тонах. Насиченість кольору та фактури може змінюватись в залежності вимогам замовника.

  Завдяки еластичності матеріалу можливо добитись дрібно-вапняної структури, ефекту графіту, іржавого металу, імітації опалубки та багато інших варіантів нанесення та колорування. Крім внутрішнього також можливе зовнішнє застосування ефекту бетон. Для фасадних робіт використовують вологостійкий матеріал, який ще покривають мінеральним силіконовим розчином на натуральній основі. Досить стійка до механічних пошкоджень поверхня широко застосовується в громадських місцях. Декоративна штукатурка БЕТОН довговічний матеріал. Його індустріальний вигляд стане стильним декором вашого дому, студії, клубу, магазину або офісу.

  Ціна на декоративну штукатурку Бетон формується в залежності від текстури, фактури та методу нанесення на поверхню.

ефект-бетону-декоративна-штукатурка

Декоративна штукатурка Бетон в Лофт інтер'єрі

Створюючи інтер’єр в стилі «Loft» у своїй квартирі чи офісі необхідно знати як утворився цей напрямок дизайну. Зародження стилю Лофт утворилось в великих мегаполісах США. Коли ціни на оренду приміщень виросли в декілька раз. Тоді виробництво перемістилось за межі міста. Багато фабричних та заводських приміщень стали пустувати. Проте вони зацікавили людей з богемного середовища. Художники та музиканти почали заселяти ці приміщення та облаштовувати на свій лад. Такі приміщення мали багато плюсів для втілення свого дизайнерського бачення. Великі вікна. високі стелі та просторі кімнати надихнули дизайнерів у створенні чогось нового, ультрасучасного. При здійсненні ремонтних робіт деякі бетонні стіни залишали в первозданному вигляді. В поєднанні з цегляною кладкою та дерев’яними балками вони створювали стильний, урбаністичний вигляд приміщення. Цю ідею підхопили забудовники та такі житлові приміщення стали елітним житлом. Ця ідея дизайну житла стала дуже популярною та перекинулась на європейський ринок.  

Декоративна штукатурка " Бетон " у Львові

  Професіонали студії Craftart спроектують та виконають усі роботи з нанесення декоративної штукатурки у Львові. Ми пропонуємо великий вибір зразків, та підберемо потрібний варіант декоративної штукатурки, що гармонійно впишеться в оточення і підкреслить індивідуальність вашого приміщення. Ефект бетону має багато варіантів застосування на стінах, стелі обробленні опорних колон, балок, фальш балок та інших декоративних елементів інтер’єру.

 Такий вид декоративної штукатурки як ефект бетону дозволяє досягти найрізноманітніших візуальних ефектів, застосовується як в інтер’єрах громадських будівель, так і в простих квартирах, офісах, кафе. Структурована декоративна штукатурка «Бетон» наноситься як у вигляді гладкої поверхні так і сильно зернистої. Можливе створення швів, що імітують стики бетонного перекриття, додаткового втирання кольору, воскуванні або лакування. Декоративна штукатурка бетон добре поєднується з натуральним деревом, декоративною гіпсовою плиткою, а також з іншою декоративною штукатуркою що імітує фактуру дерева.

Декоративна штукатурка " Бетон " у Львові

Ефект дерева та декоративна штукатурка Бетон в дизайні інтер'єру.

  Ефект дерева «Креос» в точності повторює текстуру та рельєф необробленого дерева та може бути використаним в місцях де справжнє дерево може зазнати деформації. Поєднання рельєфної фактури дерева та гладкої імітації бетону часто використовується дизайнерами. Всі знають що дерев’яні елементи або імітація дерева додають приміщенню затишку. Проте конструкції з натурального дерева досить дорожчі. Тому можливо з мінімальними витратами добитись максимального ефекту. Наприклад, попередньо змонтовані фальш балки з гіпсокартону на стелі перетворити завдяки декоративної штукатурки Креос в старі дерев’яні балки, а у верхньому рівні стелі. що в заглибинах між балками виконати декорування у вигляді світлого полірованого бетону. Завдяки інноваційним технологіям виготовлення матеріалу та його пластичними можливостями можливо втілити будь-який задум з декорування приміщення.

 Студія Craftart має багаторічний досвід нанесення декоративної штукатурки у Львові всіх різновидів та у всіх стилях та напрямках дизайну. В роботі ми використовуємо якісні та екологічні матеріали європейських виробників. Обрана вами декоративна штукатурка Бетон свого особистого кольору та текстури відтвориться нашими декораторами на поверхні стін. Наші спеціалісти виконають індивідуальні зразки на замовлення, що будуть відповідати стилістиці вашого інтер’єру.

Декоративна штукатурка " Бетон " у Львові

Декоративна штукатурка бетон від студії CRAFTART

 Спеціалісти дизайн-студії Craftart пропонують втілення ваших ідеї з декорування стін в інтер’єрі. Завдяки помірним витратам ми зможемо створити вам затишну квартиру, студію, недороге в оздобленні офісне приміщення, або оригінальне сучасне вирішення дизайну вашого дому.  

  Оперативність та якість роботи гарантуємо. На відповідній сторінці нашого сайту ви зможете переглянути всі види декоративної штукатурки та ціни.