Декоративна гіпсова плитка у Львові від виробника

Декоративна гіпсова плитка у Львові від виробника.

  Декоративна гіпсова плитка застосовується в сучасному інтер’єрі найрізноманітніших призначень. Починаючи від звичайних квартир чи офісів у стилі лофт, закінчуючи готелями та ресторанами, що прагнуть зберегти вишуканість та автентичність старого будинку в якому вони розташовані. Використання цегляних стін як елементу дизайну інтер’єру підкреслює аристократичний вигляд австрійської цегли ХІХ ст. в барах та кафе. Також декоративну гіпсову плитку викладають в офісних та комерційних приміщеннях у стилі Лофт.

  Цегляна кладка в інтер’єрі особливо приємна тим, що можна обирати будь-який варіант комбінування матеріалів під час ремонту квартири чи будинку, і він буде виглядати цілком гармонійно. Гіпсову плитку ви можете поєднати з декоративною штукатуркою, дерев’яними балками, склом чи навіть металом. Імітація цегляної стіни за допомогою гіпсової плитки – бюджетний спосіб оздобити свою оселю у Львові.

  Класичний австрійський інтер’єр, що створювався наприкінці позаминулого століття завдяки використанню клеймованої цегли різноманітних підприємств довоєнної епохи просвітництва, відзначається особливою вишуканістю. Якщо ви хочете створити в себе вдома затишну атмосферу звертайтесь у студію CRAFTART.

   У ХІХ ст., за часів Австро-Угорщини та австрійської імперії місто Львів було столицею королівства Галичини та Лодомерії, де з широким розмахом втілювалися найрізноманітніші архітектурні проекти тогочасних західноєвропейських майстрів. З часом технології будівництва, виготовлення матеріалів та підходи до вдалого вирішення дизайну інтер’єрів у будинках спростилися та стали доступнішими. Вміле поєднання грубої шорсткості старої цегляної кладки стало ознакою ексклюзивного інтер’єру.

   Тепер, з допомогою фахівців студії дизайну Сraftart ви матимете змогу оздобити свою майбутню домівку чи бізнес-приміщення декоративною гіпсовою плиткою, що створена на основі зразків тогочасної цегли «Австрія». Наша студія виготовляє великий асортимент гіпсової плитки та проводить її монтаж у Львові. Якість та доступна ціна є найкращим варіантом для вирішення навіть бюджетного ремонту квартири.

Декоративна гіпсова плитка у Львові від виробника.

  Ексклюзивна декоративна гіпсова плитка у Львові виготовляється під замовлення. Вона створить особистий стиль в декоруванні вашого приміщення. Студія дизайну Craftart гарантує вам якісне оздоблення з екологічно чистого матеріалу. Імітація старої австрійської цегли передає атмосферу того часу та створить затишок у вашому домі. Дуже переконливо виглядає декоративна гіпсова плитка «Австрія» як елемент декору в пабі чи кафе підкреслюючи різні епохи старого Львова. Наші дизайнери допоможуть у виборі плитки щоб гармонійно поєднати її з іншими елементами декору інтер’єру, що відповідають вашими естетичним вподобанням.

 Craftart пропонує найдешевші ціни у Львові на декоративну гіпсову плитку. До того ж, при замовленні зі сумарним розміром більш ніж 20 м2 — доставка матеріалу у Львові безкоштовна.

  Декоративна гіпсова плитка що імітує стару цеглу широко використовується у декоруванні приміщень різного призначення. У країнах Європи цей декор став поширений ще в 50-х роках і використовується до сьогоднішнього дня. Стіни та склепіння кафе та ресторанів центральної частини Відня мають автентичну цеглу що збереглась протягом століть. Власники сучасніших приміщень прагнуть повторити атмосферу старовинного міста тому використовують імітацію старої цегли в оформленні власного інтер’єру.

Навіть частковий монтаж на окремі стіни та ніші додає неперевершеного шарму кімнаті. Поверхня гіпсової плитки “Австрія” копіюється з реальної старої цегли методом знімання форми. Вона має частково потріскану ширшаву поверхню, деякі елементи навмисно надщерблені, що передає старовинну фактуру. Кольорується виріб у своїй базі, тобто додається в основу певний барвник. За бажанням клієнта здійснюється додаткове тонування, сворюється ефекту потертості та лакування виробу.

  У Львові цей вид декорування приміщень досить актуальний. У центральній частині та у новобудовах використовують декоративну гіпсову плитку яка імітує австрійську цеглу щоб показати свою дотичність до історії Львова. 

Студія Крафтарт представляє широкий асортимент продукції:

  •    Плитка гіпсова класична пряма біла
  •    Плитка гіпсова кремова «Марсель»
  •    Плитка гіпсова Живий камінь «Корсика»
  •    Плитка гіпсова пісочна «Австрія»
  •    Плитка гіпсова «Австрія» тонована
  •    Плитка гіпсова «Австрія ексклюзив» тонована 
  •    Плитка гіпсова «Лофт» тонована під замовлення

Декоративна гіпсова плитка від виробника за найдешевшою ціною у Львові. Асортимент нашої продукції щоразу розширюється та зростають об’єми виробництва декоративної гіпсової плитки на замовлення у Львові. Наші фахівці уважно вислухають ваші побажання та втілять ваш задум у декоруванні будь-якого приміщення. За бажанням клієнта студія Craftart пропонує виконання робіт з монтажу декоративної плитки на стіни.  Перелік продукції, послуг монтажу та контакти на сторінці сайту “Декоративна гіпсова плитка”.